Zastávky mimo Prahu

B
C
Č
D
F
H
CH
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
V
Z
Ž

Legenda

- dočasný jízdní řád, - výlukový jízdní řád, - prázdninový jízdní řád,

- metro, - tramvaj, - autobus, - noční doprava, - přívoz

Legenda - dočasný jízdní řád, - výlukový jízdní řád, - prázdninový jízdní řád, - metro, - tramvaj, - autobus, - noční doprava, - přívoz

Sádek
Sadská,Hotel Modrá Hvězda
Sadská,Kaple
Sadská,Mrsolská cesta
Sadská,Prokopova
Sázava,Aut.st.
Sázava,Klášterní
Sázava,osada Kopaniny
Sázava,Škola
Sazená
Sedlec (PH)
Sedlec,PEMA (PH)
Sedlec-Prčice,Divišovice
Sedlec-Prčice,Divišovická
Sedlec-Prčice,Dvorce
Sedlec-Prčice,Chotětice
Sedlec-Prčice,Jetřichovice
Sedlec-Prčice,Jetřichovice,Záhoří
Sedlec-Prčice,Mrákotice
Sedlec-Prčice,nám.
Sedlec-Prčice,Prčice
Sedlec-Prčice,rozc.Mrákotice
Sedlec-Prčice,Rozc.Násilov
Sedlec-Prčice,rozc.Přestavlky
Sedlec-Prčice,rozc.Rohov
Sedlec-Prčice,Staré Mitrovice
Sedlec-Prčice,Uhřice
Sedlec-Prčice,Vrchotice
Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku
Sedlec-Prčice,Záběhlice
Sedlice
Sedlice,Hoděmyšl
Semčice,zdravotní středisko
Senec
Senohraby,Odb.
Senohraby,U Školy
Senohraby,U Zvoničky
Senohraby,Žel.st.
Senomaty,Hostokryje,Brant
Senomaty,Hostokryje,rozc.
Senomaty,Na Vyhlídce
Senomaty,Nouzov
Sezimovo Ústí,Kovosvit
Sibřina
Sibřina,Říčanská
Sibřina,Stupice
Skalka u Doks
Skorkov,Otradovice
Skorkov,Otradovice,Křiž.
Skorkov,Podbrahy
Skorkov,U Transformátoru
Skryje,Suchá jedle
Skryje,U Ručiček
Skuhrov,Drahlovice
Slabce,Kostelík,pila
Slabce,Skupá,rozc.
Slaný,Arbesova
Slaný,Blahotice
Slaný,ČSAD
Slaný,Dolín,I
Slaný,Dolín,II
Slaný,Dražkovická
Slaný,Fantův mlýn
Slaný,Farma
Slaný,gymnázium
Slaný,Kvíc
Slaný,Kvíc,u hrušky
Slaný,Kvíček
Slaný,Lotouš
Slaný,Masarykovo nám.
Slaný,Mírová
Slaný,modelářské středisko
Slaný,Na Hájích
Slaný,nemocnice
Slaný,Netovice
Slaný,Netovická
Slaný,odb.Drnov
Slaný,Otruby
Slaný,Otruby,rozc.
Slaný,P.Hrubého
Slaný,Pražská
Slaný,Prům.zóna sever
Slaný,Rabasova
Slaný,Smetáčkova
Slaný,sokolovna
Slaný,Těhul
Slaný,Tomanova
Slaný,Trpoměchy
Slaný,U Sloupu
Slaný,u stadionu
Slaný,V Ráji
Slaný,žel.st.
Slaný,Žel.zast.předměstí
Slaný,Želevčice,Obec
Slaný,Želevčice,Rozc.
Slaný,Žižkova
Slapsko
Slapsko,Leština,rozc.0.5
Slapsko,Moraveč
Slapsko,Zahrádka
Slatina
Slatina,rozcestí
Slatina,u cihelny
Sluhy
Sluhy,Nad Hájem
Sluhy,Rozc.Brázdim
Sluštice,Škola
Smečno,Na Kopaninách
Smečno,Ovčín
Smilkov
Smilkov,dvůr
Smilkov,Kouty
Smilkov,Líštěnec
Smilkov,Oldřichovec
Smilovice
Smilovice(RA)
Smilovice,Bratronice
Smilovice,Rejšice
Smolnice,rozc.
Soběslav,Zimní stadion
Sojovice
Sokoleč
Sokoleč,U Pekárny
Srbeč
Srbeč,u mlýna
Staňkovice
Staňkovice,Chlum,rozc.0.5
Staňkovice,Nová Ves,rozc.0.3
Staňkovice,Ostašov,rozc.1.1
Staňkovice,Smilovice,rozc.1.0
Stará Huť,Karla Čapka
Stará Huť,Knínská
Stará Huť,Žel.zast.
Stará Lysá
Stará Lysá,Čihadla
Stará Lysá,Hostinec
Statenice
Statenice,Černý Vůl
Statenice,Černý Vůl,Hospoda
Statenice,U Kovárny
Stehelčeves,ObÚ
Stehelčeves,u brůdku
Stochov,Čelechovice
Stochov,Honice
Stochov,Slovanka II
Stradonice
Straky,ZD
Strančice,Kašovice
Strančice,Obchodní centrum
Strančice,Otice
Strančice,Předboř
Strančice,rozc.průmyslová zóna
Strančice,Rozc.Sklenka
Strančice,Svojšovice
Strančice,škola
Strančice,Všechromy
Strančice,Všechromy,náves
Strančice,žel.st.
Stránka
Stránka,Ostrý
Stránka,rozcestí
Stránka,Tajná
Stránka,u pomníku
Stranný
Stranný,Břevnice
Stranný,Rozc.
Strašice,Dvůr
Strašice,Huť
Strašice,Melmatěj
Strašice,Mikulíkův mlýn
Strašice,ObÚ
Strašice,U Libuše
Strašnov
Struhařov (PH)
Struhařov,Habr (PH)
Struhařov,U hřiště (PH)
Středokluky
Středokluky,Nad Běloky
Středokluky,Rozcestí Černovičky
Středokluky,U Školy
Střemy
Střemy,Jenichov
Střemy,Štampach
Střezimíř,nám.
Střezimíř,rozc.Bonkovice
Střezimíř,rozc.Černotice
Střezimíř,žel.st.
Stříbrná Skalice,Blatiny
Stříbrná Skalice,Hrad.Střimelice
Stříbrná Skalice,Hradec
Stříbrná Skalice,Hruškov
Stříbrná Skalice,Kost.Střimelice
Stř.Skalice,Kost.Střimel.,Skalka
Stříbrná Skalice,Náměstí
Stříbrná Skalice,Propast
Stříbrná Skalice,U Konvalinků
Stříbrná Skalice,V Můstkách
Stříbrná Skalice,Vozlín
Stříbrná Skalice,Žel.st.
Studeněves
Studeněves,Krkavčí mlýn
Studeněves,vodárna
Sudoměřice u Tábora
Sudoměřice u Tábora,žel.st.
Sudovo Hlavno
Sudovo Hlavno,Rozc.k háj.
Suchdol (KH)
Suchdol,Vysoká,rozc.1.2 (KH)
Suchodol,Líha,rozc.1.0
Suchomasty
Suchomasty,Na vinohradech
Suchomasty,Škola I
Sulice
Sulice,Hlubočinka
Sulice,Hlubočinka,Obchodní centrum
Sulice,Na Křížkách
Sulice,Nechánice
Sulice,Želivec
Sulice,Želivec,Mandava
Svárov
Svárov,Rymáň
Svárov,škola
Svatá,myslivna Král
Svatá,pod kopcem
Svatá,u Sýkorů
Svatá,Zelený kříž
Svatý Jan p.Skalou
Svatý Jan p.Skalou,Sedlec
Svatý Jan p.Skalou,Svatý Jánek
Svémyslice
Světice
Světice,škola
Svinařov
Svojetice
Svojetice,K Tehovci
Svojetice,Na skalce
Svojetice,Na vyhlídce
Svojetice,U Hájenky
Svojetín
Svojetín,Veclov
Svojetín,Veclov,rozc.
Svojšice
Svojšice,Bošice
Svojšice,Bošice,Rozc.
Svojšice,Karlov
Svojšice,Nová Ves III
Svojšice,Votelež
Svrkyně
Sýkořice,U Křížku
 
B
C
Č
D
F
H
CH
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
V
Z
Ž